!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Про компанію

Група Компаній «Талисман» існує на ринку з 1996 року.

Керуючись власною культурою обслуговування Клієнтів, заснованої на індивідуальному підході, максимальній самовіддачі та професіоналізмі працівників Компанії ми досягли найкращих показників та виправдали довіру вже кількох тисяч клієнтів.

 

Тойота Центр Краматорськ «Талісман – Схід» входить до групи автодилерів компаній «Талисман». Історія бренду Тойота в Краматорську тільки розпочалась, і ми сподіваємось, що ця приємна подія буде асоціюватись з кращими спогадами про  2021 рік для клієнтів Донецької та Луганської областей.

Ми дуже пишаємось, що імпортер брендів Toyota/Lexus ПІІ «Тойота Україна» обрав саме нашу компанію гідно представляти японську марку у Донецькому регіоні.

  

Вже зараз клієнти мають можливість зробити технічне обслуговування чи поточний ремонт своєї Тойоти, придбати офіційні запчастини та аксесуари, проконсультуватись із сервісних питань зі спеціалістами Toyota. А для комфортного очікування є спеціальна зона відпочинку, де можна зручно розташуватися, випити чашку запашної кави та спостерігати за обслуговуванням власного авто.

Сервісна станція Тойота Центр Краматорськ «Талісман – Схід» укомплектована 9 постами, оснащена найсучаснішим обладнанням та спецінструментом. А професійна команда спеціалістів швидко, вчасно і якісно виконає побажання кожного клієнта.

 

Офіційний дилерський центр TOYOTA Краматорськ «Талісман – Схід» чекає за адресою м. Краматорськ вул. Олекси Тихого 70г. , тел. 0 800 408 880

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля