!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Оригінальні оливи Toyota

З оригінальними маслами Toyota ви не тільки покращуєте працездатність вашого автомобіля, а також попереджуєте його майбутні поломки.

Оригінальні оливи Toyota

  • Економічна витрата палива.
  • Захищає від корозії і продовжує термін служби двигуна.
  • Екологічність.

Неоригінальні оливи Toyota

  • Гучна робота дивгуна.
  • Ускладнює запуск двигуна в зимову пору року.
  • Швидкий знос деталей двигуна утворення сажі і нагару внаслідок відсутності в складі контрафактної продукції антикорозійних добавок.
  • Підвищений ризик поломки двигуна.

 

Синтетичне моторне масло SAE 5W-30

Синтетичне моторне масло  SAE 5W-30 створено спеціально для бензинових двигунів, забезпечує ефективну роботу та оптимальний захист.
Класифікація за ACEA: A1/B1
Класифікація за API: SL/CF
Упаковка: 1 л, 5 л

Синтетичне моторне масло покращеної якості SAE 5W-30 Premium

Завод-виробник Toyota використовує цю марку оливи для більшості автомобілів Toyota, тому під час проведення технічного обслуговування рекомендовано використовувати саме його. Моторне масло SAE 5W-30 Premium також підходить для інших автомобілів, що мають відповідні вимоги до в'язкості та якості. Розроблено спеціально для бензинових та дизельних двигунів, відповідає усім вимогам ACEA та API.
Наявність очисних компонентів в складі масла запобігає виникненню карбонових відкладень в камерах згоряння двигуна та захищає його від зношування.
Класифікація за ACEA: A5/B5/C2
Класифікація за API: SN/CF
Упаковка: 1 л, 5 л

Синтетичне моторне масло SAE 0W-30

Повністю синтетичне моторне масло Toyota SAE 0W-30 має унікальні характеристики та належить до найвищого класу за класифікацією API.

Воно - універсальне та підходить для бензинових і дизельних моторів.

Забезпечуює легкий пуск двигуна, ідеальну чистоту всіх деталей та вузлів, найкращі показники потужності та максимальний ресурс двигуна.

Завдяки особливим в’язкісно-температурним характеристикам олива Toyota SAE 0W-30 найкращим чином вирішує проблему недостатнього змащування двигуна під час холодного пуску й забезпечує максимальну надійність його роботи.
Класифікація за ACEA: A3, B3, B4
Класифікація за API: SL/CF
Упаковка: 1 л, 5 л

Синтетичне моторне масло SAE 5W-40

Синтетичне моторне масло Toyota SAE 5W-40 відповідає найжорсткішим вимогам, що висуваються до  олив останнього покоління.

Стабільність в’язкісних та змащувальних властивостей, сталість експлуатаційних характеристик за різних умов роботи, чудова текучість за низьких температур — ось характерні риси синтетичного моторного масла Toyota SAE 5W-40.
Класифікація за ACEA: A3, B3, B4
Класифікація за API: SL/CF
Упаковка: 1 л, 5 л

Синтетичне моторне масло SAE 0W-20

Синтетичне моторне масло SAE 0W-20 призначене для новітніх двигунів автомобілів Toyota.

Воно має чудову текучість, сприяє ощадливому споживанню пального та зменшеній кількості шкідливих речовин у відпрацьованих газах. Слід застосовувати лише для тих моделей автомобілів Toyota, для яких воно рекомендовано у посібнику користувача.
Класифікація за API: SM/SL
Упаковка: 1 л, 5 л

Синтетичне моторне масло SAE 75W-90

Синтетичне моторне масло Toyota SAE 75W-90 створено на основі спеціально складеної композиції базових олив та ретельно збалансованого пакета високоефективних присадок. Воно підходить для використання в механічних коробках передач, гіпоїдних  передачах редуктора заднього моста та коробках кермового механізму. Відповідає найсуворішим нормативам.
Класифікація за API: GL-4/GL-5
Упаковка: 1 л, 20 л

Масло для механічних трансмісій SAE 80W-90

Універсальне  трансмісійне масло Toyota SAE 80W-90 розроблено на основі високоякісних мінеральних олив спеціально для роботи за екстремальних умов. Пакет найсучасніших присадок забезпечує чудові в’язкісно-температурні характеристики масла, що гарантує ефективну роботу вузлів та деталей як механічних трансмісій, так і приводних мостів автомобілів Toyota.
Класифікація за API: GL-4 / GL-5
Упаковка: 1 л, 20 л

Масло для диференціалів LSD SAE 85W-90

Масло для диференціалів Toyota LSD SAE 85W-90 створено спеціально для приводних мостів із частковим блокуванням диференціалу. Ідеально підходить для роботи за специфічних умов, що виникають у диференціалах такого типу. Класифікація за API: GL-5
Упаковка: 20 л

Масло для диференціалів LSD LX 75W-85 (SAE 75W-85)

Нове масло для диференціалів підвищеного тертя LSD 75W-85 дозволяє зменшити споживання пального на 1,5 % порівняно з трансмісійним маслом 85W-90. Воно має чудові антикорозійні властивості та мінімізує шум, що виникає при роботі диференціала підвищеного тертя.
Класифікація за API: GL-5
Упаковка: 1 л

Рідина для автоматичних трансмісій Dexron III

Рідина для автоматичних трансмісій Toyota Dexron III повністю відповідає вимогам, що висувають до рідин ATF цього класу. Оптимальні в’язкісні характеристики, зносостійкість, чудова текучість при низьких температурах, стійкість до окислення, - обумовлюють застосування цієї рідини в автомобілях Toyota. Рекомендується використовувати ATF Dexron III, якщо це зазначено в посібнику користувача.
Упаковка: 1 л, 20 л

Рідина для автоматичних трансмісій T IV

Високоякісна рідина для автоматичних трансмісій Toyota ATF T IV створена з використанням базових олив високого ступеня очищення та ретельно збалансованої комбінації присадок. Ця рідина ідеально підходить для автоматичних трансмісій, забезпечуючи плавне перемикання передач та надійну роботу всіх деталей трансмісії.
Упаковка: 5 л

Рідина для автоматичних трансмісій WS

Повністю синтетична рідина для нових типів автоматичних трансмісій автомобілів Toyota. Обов’язкова до застосування в автомобілях, для яких вона вказана в посібнику користувача, не повинна застосовуватися за відсутності такої рекомендації.
Упаковка: 1 л

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля